Kasia Kuba1Katarzyna Kuba (język angielski) – pracownik naukowy,  pilot z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze grup dorosłych, dziecięcych i młodzieżowych. Specjalistka z zakresu religioznawstwa, historii starożytnej, miłośniczka Bliskiego Wschodu i kultury Orientu. Zawsze uśmiechnięta, uprzejma, miła i chętna do pomocy.

przemek1Przemysław Głębocki (język angielski, niemiecki) – geograf, pilot wycieczek krajowych i zagranicznych z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze grup dorosłych, dziecięcych i młodzieżowych. Zakochany w  filmach, muzyce i wszystkim co z lat ’80 i ’90. Prawdziwa dusza towarzystwa, miłośnik dobrej zabawy.

Ania1Anna Kieljan (język angielski) – ekspert stosunków międzynarodowych, miłośniczka historii i geografii, od wielu lat pilotuje wycieczki krajowe i zagraniczne. Ulubione kierunki – tam gdzie jest dużo słońca i dobra kuchnia. Uśmiechnięta, wesoła, swoją osobowością zaćmi nawet niesprzyjającą aurę. Jej sposób opowiadania jest jak przyprawa, która potrafi zrobić coś z niczego.

Arek Lis  (język rosyjski, ukraiński) – geograf, zapalony historyk, pilot z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze grup dorosłych i młodzieżowych. Miłośnik kultury i tradycji wschodu. Na Kresach czuje się jak w domu. Mistrz w wyszukiwaniu miejsc z doskonałą lokalną kuchnią, naładowany pozytywną energią tancerz i dusza towarzystwa, w jego otoczeniu wszyscy dobrze się bawią. 

AgnieszkaAgnieszka Gawinek (język angielski, turecki) – geograf, pilot wycieczek krajowych i zagranicznych, przewodnik po Łodzi z wieloletnim doświadczeniem w branży turystycznej. Indywidualnie świat zawsze zwiedza od kuchni ceniąc zarówno lokalne smaki jak i lokalny koloryt. Miłośniczka Turcji i Orientu. W pracy zawsze z uśmiechem i profesjonalnie.

Basia1Basia Raś – pilot wycieczek krajowych i zagranicznych z doświadczeniem w pracy przy obsłudze grup dorosłych i młodzieżowych. Miłośnik zwierząt, w szczególności psów. Zakochana w Mazurach i najlepiej czuje się w Polsce od morza aż po góry bo choć poznała urzekający świat to i tak Polska jest najpiękniejsza. Zawsze uśmiechnięta i wesoła.