Ryszard Kapuściński pisał “Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby   w gruncie rzeczy nieuleczalnej” – my to potwierdzamy, my się podróżowaniem zaraziliśmy. Od wielu lat dzielimy się naszą pasją z innymi. Podróżujemy gdzie się da, a także tam gdzie tylko teoretycznie się nie da. Samolotem, autobusem, statkiem, pociągiem, pieszo … blisko i daleko. Kochamy poznawać nowe miejsca, ciekawych ludzi, podziwiać piękno natury, próbować specjałów lokalnej kuchni i dziwić się czasem temu co widzimy. Podróżujemy z grupami zorganizowanymi, a jak mamy wolne to z przyjaciółmi …

Nasze drogi połączyły się na kursie dla pilotów wycieczek, gdzie wtedy dwójka obcych ludzi, dziś przyjaciół postanowiła uzyskać uprawnienia do legalnego pilotowania zorganizowanych grup wycieczkowych. Potem było wiele lat doświadczeń, wyjazdów z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi w różne zakątki Polski, Europy i świata. Zdobywaliśmy wiedzę, nowe umiejętności, dobrze się bawiliśmy i stawaliśmy coraz bardziej głodni nowych miejsc, ludzi i podróżowania. Zawsze gotowi do wyjazdu, pełni zapału i oczekiwania na to co nas spotka.

Z naszej wspólnej pasji powstało biuro podróży, a właściwie biuro spełniania marzeń UNITRAVEL. Chcemy Was zarazić pasją do podróżowania, pokazać to wszystko co daje świat. Zaskoczyć, zaciekawić, rozbawić i zrelaksować tam gdzie się wspólnie znajdziemy, tym co razem zobaczymy i tym czego doświadczymy.

Mamy wieloletnie doświadczenie i profesjonalne przygotowanie w zakresie organizacji wyjazdów grupowych i pilotowaniu. Współpracujemy z fachowcami aby podróże były bezpieczne i udane. Sami pilotujemy wycieczki, mamy zaufaną i sprawdzoną kadrę przeznaczoną do wyjazdów z dziećmi i młodzieżą. Hotele, ośrodki, pensjonaty to obiekty, które znamy od wielu lat i mamy pewność co do jakości świadczonych przez nie usług.

Serdecznie zapraszamy do podróży z UNITRAVEL.

Pozdrawiają zapaleni podróżnicy

Anna Kieljan i Arkadiusz Lis

 

Dlaczego my?

Szeroka oferta

W naszej ofercie znajdzie się propozycja dla każdego – wycieczki objazdowe, wyjazdy stacjonarne, podróże tematyczne i specjalistyczne, a także imprezy przygotowane pod potrzeby określonych grup wiekowych np. dzieci, młodzieży czy seniorów. Zapewniamy – każdy znajdzie coś dla siebie.

Piękne miejsca

Wybierzemy się w niesamowite, piękne i urokliwe miejsca. Przybliżymy historię, ciekawe fakty i bieżące życie tubylców aby duch odwiedzanych miejsc był wyczuwalny i pozwolił zasmakować w pełni tego gdzie się znajdziemy.

Piloci/Przewodnicy

Współpracujemy wyłącznie z profesjonalnymi, doświadczonymi pilotami wycieczek i miejscowymi przewodnikami. Mamy również kadrę dedykowaną wyjazdom z dziećmi i młodzieżą aby podróże były satysfakcjonujące i bezpieczne.

Programy szyte na miarę i niskie ceny

Przygotujemy program każdego wyjazdu dostosowany do oczekiwań Klientów i ich budżetu. Doradzimy co warto zobaczyć i jaki termin wybrać. Nie ma dla nas miejsc niemożliwych do odwiedzenia. Przede wszystkim dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów.